Постійні комісії районної ради 7 скликання

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Займана посада та місце роботи

Від якої партії висунуто

Голова комісії

Бойко Дмитро Петрович

Начальник управління агропромислового розвитку Хмільницької РДА

ВО "Батьківщина"

Члени комісії

1

Загребельний Олег Дмитрович

Заступник директора з питань агропромислового комплексу підприємства «Візит»

 БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

2

Іщук Наталія  Леонідівна

Економіст ТОВ «Уют»

ВО "Батьківщина"

3

Лановий Володимир Борисович

Начальник відділу цивільного захисту та взаємодії із правохоронними органами Хмільницька РДА

 «Наш Край»

4

Піддубний Микола Тихонович

Фельдшер облфізлікарні

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

5

Сидорук  Сергій Федорович

Приватний підприємець

 «Європейська партія України»

6

Фаринюк Юрій Миколайович

Директор ПрАТ«Зернопродукт МХП»

Аграрної партії України

7

Чмелюк Василь Арсеньович

пенсіонер

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

8

Штанько Олександр Сергійович

Директор ПП «СПЕЦСАНТЕХМОНТАЖ»

Радикальної Партії Олега Ляшка

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
з питань депутатської діяльності, регламенту, інформації, законності та правопорядку

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Займана посада та місце роботи

Від якої партії висунуто

Голова комісії

Ткач Володимир Володимирович

Мисливствознавець ДП «Хмільницьке лісгосподарство»

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії

1

Буткевич Євгеній Віталійович

Голова Хмільницька районна держана райдержадміністрація

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

2

Горбатюк Павло Андрійович

Перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації

ВО "Батьківщина"

3

Давискиба Микола Андрійович

Заступник директора  ПАТ «Зернопродукт»

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

4

Дячок Юрій Борисович

Тимчасово не працюючий

Аграрної партії України

5

Лисак Олексій Васильович

Керуючий фермерське господарство «ВЕЛЕС АРС»

«Європейська партія України»

6

Саган Галина Петрівна

Завідуюча ФАП с.Петриківці

Радикальної Партії Олега Ляшка

7

 Томашук Олег Володимирович

Науковий співробітник інститут кормів та сільського господарства «Поділля НААН»

Аграрної партії України

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Займана посада та місце роботи

Від якої партії висунуто

Голова комісії

Гуменюк Володимир Сергійович

Директор ПрАТ «Зернопродукт МХП»

Аграрної партії України

Члени комісії

1

Гайдай Олександр Юрійович

Регіональний директор ТОВ СП«НІБУЛОН»

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

2

Заверуха Павло Володимирович

Директор ВП «Зоря» та ВП«Надія»

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

3

Заика Віталій Петрович

Старший агроном ТОВ «Хмільницьке»

«Європейська партія України»

4

Корецький Володимир Якович

Директор ВП «Україна-Порик»ТОВ Хмільницьке

ВО "Батьківщина"

5

Лисий Олександр Олександрович

Керуючий ФГ «ВЕЛЕС АРС»

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

6

Мельничук Іван Миколайович

Спеціаліст-землевпорядник Кропивнянської сільськой ради

«Наш Край»

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Займана посада та місце роботи

Від якої партії висунуто

Голова комісії

Дорош Микола Никифорович

Директор   Воронівської ЗОШ

 

ВО «Батьківщина»

Члени комісії

1

Білоус Василь Миколайович

Завідуючий відділкомс.Колибабинці АП НВП "Візит"

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

2

Гавлович Валентина Василівна

Спеціаліст відділу маркетингу санаторій «Радон»

Аграрної партії України

3

Климчук Сергій Степанович

Лікар - реаніматолог Хмільницька ЦРЛ

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

4

Кулик Ольга Семенівна

Завідуюча Вишеньківський дитячий садочок

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

5

Нижник Володимир Іванович

Директор ТОВ Крутнівський кар’єр

«Наш Край»

6

Павлюк Лілія Сергіївна

Амбулаторний фельдшер ФАП с.Скаржинці

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

7

Томащук Валерій Володимирович

Голова СФГ «Явір»

Аграрної партії України