Виїзне спільне засідання

17 травня 2018 року відбулось виїзне спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та колегії районної державної адміністрації.

На розгляд було внесено 2 питання:
 
1. Про перспективи вирішення та стан забезпечення населення району якісною питною водою.
Інформував: Гринчишин Віктор Володимирович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації.
 
2. Про безпечність та якість харчових продуктів та забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення.
Інформувала: Чорна Алла Михайлівна – заступник начальника Хмільницького районного управління Головного управління Державної продовольчо-споживчої служби у Вінницькій області.
 
В ході виїзного засідання його учасники відвідали Пустовійтівську, Сальницьку та Скаржинецьку територіальні громади.
Члени Координаційної ради та колегії райдержадміністрації оглянули свердловину, що здійснює водопостачання у с. Пустовійти.
Сільський голова О.І.Чекотун ознайомила з етапами будівництва, відповіла на питання присутніх щодо вартості робіт, протяжності водогону, глибини свердловини та ін.
Перебуваючи у Сальницькій територіальній громаді, гості ознайомились з умовами побудови місцевого водогону. Не могли оминути своєю увагою учасники наради цілющу криницю Божої Матері. Сільський голова Л.І.Мар’євич провів екскурсію до животворного джерела та розповів легенду, пов’язану з його виникненням.
Пленарне спільне засідання відбулося у Скаржинецькому сільському Будинку культури, де гостей зустрічала сільський голова Л.В.Стрельчик разом із колективом сільської ради.
В ході засідання були розглянуті заплановані питання та надано слово Скаржинецькому сільському голові, яка теж долучилась до обговорення теми водогонів.
По завершенню наради учасники місцевої художньої самодіяльності представили кілька пісенних номерів.