Хмільницька районна рада


Шановні хмільничани!
Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує такі величні свята, як день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та, нещодавно запроваджене, державне свято – День захисника України. 

Детальніше

12 жовтня відбулася 20 позачергова сесія районної ради 7 скликання.

Детальніше

З метою підготовки питань до розгляду на пленарному засідання 12.10.2017 року відбулися засіданя постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, інформації, законності та правопорядку, з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення та президії районної ради.

Детальніше

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 04.09.2017 р. № 89 «Про оголошення конкурсу та затвердження конкурсної документації», 12 жовтня 2017 року відбувся конкурс з залученням юридичних осіб приватного права до надання безоплатної правової допомоги населенню Хмільницького району, який оголошено районною радою в рамках реалізації Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2017-2018 роки.

Детальніше

5-6 жовтня в Хмельницькій області відбулося спільне виїзне засідання керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей «Добровільне об’єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи». Учасником засідання від Хмільницького району була голова районної ради З.Г.Бонсевич.

Детальніше

4 жовтня відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти.

Детальніше